Informace o nás

  Vážení přátelé, 
  Vaše sběratelské drahocennosti chtějí být chráněné a zajištěné.Neuspořádanost, špína a jiné nepřátelské prostředí jsou vlivy, kterých se vaše drahocennosti bojí stejně jako zlodějů.

  Není divu, že rozvážný sběratel se snaží s péčí řádného hospodáře umístit a ochránit své sbírky před nepovolanými osobami. Ale zároveň chce mít po ruce svoje hezké a zajímavé kousky.

   

  Toto náročné přání si můžete naplnit na www.safe-album.cz  sběrné  systémy. Bezpečné, elegantní uschovávání vašich sbírek. Součástí těchto stránek je Vám k dispozici elektronický obchod, kde každý sběratel nalezne optimální řešení pro svoji sbírku.

   

  Jako novinku Vám přinášíme další e-shop. Jedná se o prodej kvalitních a luxusních fotoalb. Dále zde nabízíme potřeby pro fotografy a alba na fotografie z přírodních materiálů, které můžete použít jako vhodný dárek.

   

  Do třetice všeho dobrého Vám přinášíme ještě jeden a poslední e-shop. V poslední době se na našem a německé trhu vyskytlo hodně padělků bankovek. Proto firma SAFE ve spolupráci s kriminalisty německé policie vyvinula přístroje k detekci falešných bankovek.V tomto třetím e-shopu  vám nabízíme pomůcky k detekci falešných bankovek a mincí.


  Přejeme Vám hodně úspěchů, nejen sběratelských.

  Jiří Doležal